Nové podmínky pro filtrování produktů

Filtrování produktů
Tereza Hanzelková 411 Views

Další novinka přidaná do nástroje je z oblasti filtrování. Aby se vám v BiddingManageru zase o něco lépe pracovalo, přidali jsme do filtru nové podmínky. O jaké podmínky se konkrétně jedná? Mrkněte do článku, kde se dozvíte více.

Není v XML

V BiddingManageru můžete často narazit na produkty s označením “Není v xml”. Je tomu tak z důvodu, že produkty, které dříve byly v inzerci, se tam už nenachází. Mohlo dojít k jejich vyprodání, vyřazení ze sortimentu, změně ITEM_ID či jinému důvodu, proč už nejsou v nabídce. Tento filtr využijete nejčastěji v případě, že takové produkty budete chtít z vyfiltrovaného seznamu produktů vyřadit.

Filtr - není v XML

Skrýt v XML

Produkty v BiddingManageru můžete skrýt z výstupního feedu. Nejčastěji  proto, že nechcete aby se na srovnávačích zboží nezobrazovaly. Slouží k tomu strategie “Skrýt z výstupního feedu”. Skrýt produkty, je jednoduché. Složitější je, je poté dohledat.. Nově tak můžete ve filtru zvolit podmínku Skrýt v XML -> ANO/NE.

Filtr - skrýt v XML

Auto-bidding

Pro Auto-bidding máme v BiddingManageru vytvořenou samotatnou sekci, avšak jako prvek ve filtru nám chyběl. Podmínku jsme nově doplnili a nyní můžete produkty filtrovat i na základě toho, jestli jsou v Auto-biddingu aktivní či nikoliv.

Minimální CPC

Produkty, které nemají speciální nastavení, nebo které nesplňují podmínky pro bidding (z globálního nastavení) si přebírají Minimální CPC dle ceníků zbožových srovnávačů. Abyste mohli takové produkty lépe dohledat, přidali jsme do filtru podmínku Minimální CPC. 

Vaše produkty můžete v BiddingManageru filtrovat vždy na základě jedné podmínky, nebo na základě kombinací libovolného počtu podmínek. Vyfiltrované produkty si následně můžete pojmenovat a uložit, abyste se k nim mohli kdykoliv vrátit.

Víte ještě o nějaké další podmínce, kterou byste rádi v BiddingManageru měli k dispozici? Pokud ano, neváhejte nám napsat na info@biddingmanager.cz.
BiddingManager Heureka.cz/sk Zboží.cz

Newsletter

KONTAKT

+420 800 77 99 77
PO – PÁ: 8:00 – 16:00

info@trayto.com

ADRESA

trayto a.s.
Janáčkova 3277/22a
702 00 Ostrava
Ukázat na mapě