Seznamte se, BiddingManager! – 1. díl – První kroky pro úspěšný start v BiddingManageru

Úvodní obrázek
Tereza Hanzelková

Rozhodli jste se nastartovat svůj byznys na zbožových srovnávačích právě s nástrojem BiddingManager? Bravo, dobrá volba… Co pro úspěšný bidovací start musíte udělat? V prvé řadě zaregistrovat se a přidat si svůj srovnávač. Nevíte jak na to? Čtěte dále…

Registrace

Abyste mohli ze zbožáku vytěžit maximum, musíte se zaregistrovat. Nebojte, není to žádná věda. Stačí, když na úvodní stránce webu BiddingManager kliknete v pravém horní rohu na zelené tlačítko VYZKOUŠET.

BiddingManager? Pojďte ho vyzkoušet!

Akční tlačítko vás přesměruje na registrační formulář, kde zadáte pouze svůj e-mail, telefonní číslo a heslo.

E-mail a heslo budou sloužit pro přihlašování do vašeho účtu. Telefonní číslo se nám bude hodit pro případ, že bychom odhalili nějaký zádrhel, o kterém vás budeme chtít hned informovat. Až vyplníte veškeré požadované údaje, klikněte na zelené tlačítko REGISTROVAT SE.

Rychlá registrace

Paráda, gratulujeme! Právě jste se úspěšně přihlásili do svého BiddingManager účtu. Než budete pokračovat, přečtěte si všechny pokyny, které na uvodní stránce BiddingManageru najdete. Pomohou vám lépe se zorientovat v nástroji.

Přidání srovnávače

Tak, máte za sebou úspěšnou registraci do našeho bidovacího nástroje, máte načtené základní pokyny, je na čase přidat srovnávač. Jak na to? Jednoduše, v rozhraní BiddingManageru klikněte na PŘIDAT SROVNÁVAČ.

Jak přidat srovnávač?

Proces přidávání jsme se snažili co nejvíce zjednodušit. Zhustili jsme ho do tří kroků:

  • KROK 1: propojení s účtem (Vyberte typ srovnávače, na kterém inzerujete, a zadejte loginy, které běžně používáte pro přihlášení do daného srovnávače. Postupujte dále kliknutím na zelené tlačítko POKRAČUJ.)
  • KROK 2: výběr e-shopu (Zvolte e-shop pro který chcete BiddingManager využívat, opět klikněte na zelené tlačítko POKRAČUJ a vyčkejte. Právě probíhá ověření, jestli máte v administraci srovnávače všechno správně nastavené.)
  • KROK 3: kontrola před natažením dat (Zkontrolujte prosím, že je váš účet připraven na propojení. Nevidíte-li žádnou překážku, plynule přejděte na tlačítko ZAČÍT S NATAHOVÁNÍM DAT.)

Chvilka napětí… A je hotovo, přidání srovnávače dokončeno! Nyní můžete okno zavřít a jít si klidně dáchnout. Během následujících max. 48 hodin proběhne první natažení dat, statistik a produktů. Až bude celý proces hotový, dáme vám vědět na e-mail.

Jak se zaregistrovat do BiddingManageru

Nebylo vám všechno úplně jasné? Pusťte si videonávod, který vás celou registrací včetně přidání srovnávače provede. A pokud jste se ještě nezaregistrovali, tak neváhejte. Prvních čtrnáct dní testování máte zdarma.

SERIÁL Seznamte se, BiddingManager:

Archiv BiddingManageru

Newsletter

KONTAKT

+420 800 77 99 77
PO – PÁ: 8:00 – 16:00

info@trayto.com

ADRESA

trayto a.s.
Janáčkova 3277/22a
702 00 Ostrava
Ukázat na mapě