Služba Custom feed: Nechte si zpracovat produktový feed na míru

Michaela Pavelková 1 Comment1 Comment

Custom feed je funkcionalita – služba, která vám umožňuje do Xemelu importovat a z Xemelu exportovat jakýkoliv produktový feed. V praxi to znamená, že si teď Xemel poradí s jakýmkoliv produktovým feedem, i když ho třeba nenajdete mezi podporovanými typy produktových feedů.

Možnosti využití

S Custom feedem můžete pracovat jak na vstupu, tak na výstupu. Kompletní implementaci nového feedu zařídíme za vás. Nově implementovaný feed si už pak můžete v nástroji spravovat sami nebo ho svěříte do našich rukou.

Cena implementace se odvíjí od náročnosti zpracování, takže každý feed posuzujeme individuálně.

Dodavatelské feedy
Pomocí Custom feedu můžete harmonizovat feedy dodavatelů, které vám tečou do e-shopu. S Custom feedy už nebudete muset zdlouhavě upravovat importy feedů do e-shopu a řešit odlišnosti ve specifikacích dodavatelských feedů.

Různé typy dodavatelských feedů Xemel zpracuje do jednotné podoby výsledného produktového feedu. Ušetříte čas programátora, svoje peníze i nervy. Více o napojení e-shopu na dodavatele >>

Schéma úpravy dodavatelských feedů

Speciální inzertní systémy
Zbožových srovnávačů a jiných inzertních systémů je celá řada a každý z nich má své vlastní požadavky na feed. Díky Custom feedu už nemusíte pracovat pouze s typy srovnávačů, které Vám Xemel nabízí. Připravíme vám feed přímo dle vašich požadavků.

Custom feedy vám dovolí pracovat také s feedy různých zahraničních srovnávačů i jiných speciálních systémů, které používají produktové feedy.

Schéma editace feedů pro inzertní systémy

Jak to celé funguje?

FÁZE IMPLEMENTACE
1. Na info@xemel.cz nám pošlete e-mail se specifikací vstupního a výstupního feedu, se kterými chcete v Xemelu pracovat.

Můžete poslat přímo konkrétní feedy nebo jen jejich struktury. A pokud jde o běžně užívanou strukturu (např. Google Shopping feed, Heureka feed apod.) vystačíme si jen s názvy typů feedů.

Příklad e-mailu:
Dobrý den,
mám zájem o zpracování Custom feedu:

Můj vstupní feed: Master feed s vlastní unikátní strukturou (v příloze zaslaná struktura feedu)
Požadovaný výstupní feed: Heureka.cz

2. Podíváme se na váš feed a obratem vám zašleme cenovou nabídku a časový odhad, do kdy můžeme Custom feed dodat.

3. Po schválení začínáme ihned pracovat na implementaci změny struktury vstupního na výstupní feed dle zadání. Před implementací vás ještě poprosíme o registraci v Xemelu, abychom mohli feedy napojit na váš účet.

POIMPLEMENTAČNÍ FÁZE
1.  Po implementaci se vám nově přidaný Custom feed objeví v administraci Xemelu v nabídce při přidávání feedů a chová se jako jakýkoliv jiný typ feedu. Nově definovaný Custom feed lze použít na vstupu i výstupu Xemelu, a to i opakovaně.

Custom feed

Správa feedu

V rámci poimplementační péče vám po zakoupení balíčku s úpravami feedů rádi pomůžeme. Pokud se vám nechce učit zacházet s novým nástrojem, nebo jenom nemáte čas starat se o feed, obraťte se na nás. S čím vám v rámci balíčku pomůžeme?

Vyřídíme jakýkoliv požadavek na úpravu, stačí nám napsat.
Pohlídáme dostupnost vstupního feedu. Pokud Xemel nebude umět stáhnout váš vstupní feed z důvodu výpadku, pošleme vám e-mail s upozorněním.
Poradenství a konzultace. Pokud budete výstupní feed používat na jednom z podporovaných srovnávačů Xemelu, navrhneme vám úpravy na vylepšení feedu (nastavení ceny dopravy, parametrů), opravy nezávažných chyb a jiné nad rámec vašich požadavků. Všechny provedené úpravy s vámi budeme konzultovat.

Příklad použití vlastního feedu

Xemel → Heureka.cz

Vstupní a výstupní feed

Pracujete s mnoha typy dodavatelských feedů a potřebujete je zharmonizovat do jednotné struktury? Zavolejte nám nebo napište na info@xemel.cz.
Xemel XML Feed

Newsletter

KONTAKT

+420 800 77 99 77
PO – PÁ: 8:00 – 16:00

info@trayto.com

ADRESA

trayto a.s.
Janáčkova 3277/22a
702 00 Ostrava
Ukázat na mapě