Seznamte se, BiddingManager! – 21. díl – Hromadné nastavení produktů ve filtru

Úvodní obrázek
Tereza Hanzelková

Produkty v BiddingManageru filtrujete jedna báseň. Nezbývá nám tedy už nic jiného, než si ukázat, jak u vytvořených filtrů udělat hromadné nastavení nebo produkty aktivovat do auto-biddingu.

Jak jsme minule avízovali, dnes plynule navážeme na předchozí díl seriálu, který najdete na našem blogu pod názvem Seznemte se, BiddingManager! – 21. díl – Filtrujte produkty podle nejrůznějších kritérií.

Hromadné nastavení CPC u vyfiltrovaných produktů

V minulém díle jste si z nabízeného sortimentu vyfiltrovali dobře prodejné produkty. Jednalo se o snubní prsteny s cenou nad 1000 Kč, které jste ve filtru uložili pod názvem: “Prsteny nad 1000 Kč” Nyní se k filtru vrátíme a provedeme hromadné nastavení CPC.

V rozhraní BiddingManageru vyberte ikonu FILTR a v kolonce VYBRAT Z ULOŽENÝCH klikněte na název filtru, který máte v plánu nastavit, zkontrolovat nebo jen upravit.

Váš předem uložený filtr

Po kliknutí na název se automaticky otevře stránka se seznamem produktů, která splňují kritéria filtru. Abyste mohli provést hromadnou úpravu, zatrhněte v tabulce se statistikami checkbox PRODUKTY. Tímto způsobem se označí všechny vyfiltrované produkty.

Jak označit všechny produkty a nastavit jim společnou akci

Až budete mít produkty označené, klikněte na fialové tlačítko VYBRANÝM NASTAVIT. Otevře se vám již velmi známé nastavení CPC.

V kolonce CO S VYBRANÝMI POLOŽKAMI UDĚLAT přepněte výběr z VÝCHOZÍ na BIDOVAT: RYCHLÉ NASTAVENÍ. Jelikož nám jde pouze o úpravu ceny prokliku, tak v políčkách PNO, rozdíl v ceně a dostupnost můžete nechat status výchozí.

Zaměřte se však na část JAKÉ CPC NASTAVIT. Zde status výchozí přepněte třeba na korunové položky a nastavte požadovanou částku. V našem vzorovém příkladě nastavujeme CPC ve výši 10 Kč. Celou akci opět stvrdíme akčním tlačítkem ULOŽIT. Jedna, dva, tři a máme hotovo!

Nastavení CPC

Tímto způsobem si hromadně nastavíte nebo upravíte téměř cokoliv. Můžete u produktů změnit dostupnost, rozdíl v ceně nebo třeba celou bidovací strategii, jako například minimální nebo optimální CPC.

Aktivace produktů do auto-biddngu

Produkty z filtru si můžete také aktivovat do auto-biddingu. O tom jak se pro auto-bidding využívá funkce VYBRANÝM NASTAVIT jsme již psali. Návod najdete v článku: Doporučené produkty pro auto-bidding a rychlé volby.

Případné dotazy týkající se filtru a hromadného nastavení nám klidně posílejte na e-mail: info@biddingmanager.cz, nebo to můžeme probrat v diskuzi dole. Co vás ještě zajímá?

SERIÁL Seznamte se, BiddingManager:

Archiv BiddingManageru

Newsletter

KONTAKT

+420 800 77 99 77
PO – PÁ: 8:00 – 16:00

info@trayto.com

ADRESA

trayto a.s.
Janáčkova 3277/22a
702 00 Ostrava
Ukázat na mapě