Seznamte se, BiddingManager! – 3. díl – Informace o přidaných srovnávačích a kde je najít

Úvodní obrázek
Tereza Hanzelková

Přehledně a na jednom místě. Přesně takto BiddinManager shromažďuje všechny důležité informace o vašem účtu. Víte, kde je najít? Co vám říkají a jak s nimi nakládat?

Informace

Stručný přehled informací ke všem zbožovým srovnávačům, které máte přiřazené k vybranému e-shopu, najdete na stránce Informace. Jak se na ni dostat? Jednoduše, přímo z hlavní navigační lišty v rozhraní nástroje BiddingManager.

Hlavní navigační lišta BiddingManageru

První sekce nabízí přehled informací o aktuálním stavu vašich srovnávačů, včetně možnosti prokliknout se do nastavení.

Zatím se ale nikam proklikávat nebudeme (o nastavení si povíme až příště) a podíváme se, jaké informace v přehledu najdeme.

  • PROPOJENO
    Ukazuje aktuální stav propojení vašeho srovnávače s účtem v BiddingManageru. Svítí-li zeleně, vše je v naprostém pořádku. Červený křížek pak signalizuje drobné komplikace.V tom případě, zkontrolujte především své loginy, xml feed a výši kreditu na srovnávači.
  • BIDDOVÁNÍ
    Zapnuto znamená, že je propisování CPC z BiddingManageru do feedu na srovnávači aktivní. Vypnuto – CPC nastavené v BiddingManageru se do vašeho srovnávače nepropisuje.
  • ZOBRAZIT NASTAVENÍ
    V nastavení můžete zkontrolovat propojení, bidování, upravit loginy nebo dokonce smazat nastavení CPC a deaktivovat srovnávač.

Další sekce ukazuje velikost feedu (malý feed: do 15 000 produktů, střední feed: 15 000 – 60 000 produktů, velký feed: 60 000 – 150 000 produktů) a počet produktů, které ve feedu máte.

Další boxíky vám prozradí, které Služby využíváte a v jakém stádiu se váš účet právě nachází. Tady se bidding dělí na fázi testingu (14 dní testování zdarma) či fázi aktivní (placená verze BiddingManageru).

V případě probíhajícího testingu tady najdete informace o počtu dní zbývajících do konce testovacího období. Po jeho uplynutí se přepněte do placené verze. Jen tak budete moct BiddingManager dále využívat. Jak na to? Stačí kliknout na zelené tlačítko PŘEJÍT DO PLACENÉ VERZE.

Součástí sekce Služby je také kolonka s počtem produktů v autobiddingu. Velikost balíčku autobiddingu si můžete kdykoliv navýšit, a to maximálně do výše 400 produktů na srovnávač. Jeden balíček obsahuje vždy 100 produktů.

Závěrečný oddíl pak poskytuje přehled posledních aktualizací produktů, statistik, vstupního XML feedu a autobiddingu.

Aktualizace produktů a statistik probíhá standardně 1x denně. Kontrolu vstupního XML feedu a přepočet CPC provádíme každou hodinu, autobidding pak 12x denně.

Je pro vás přehled základních informací dostačující a snadno pochopitelný? V případě, že byste něčemu nerozuměli nebo jste si zkrátka nebyli jistí v kramflecích, neváhejte nám napsat! Jsme vám k dispozici na emailu info@biddingmanager.cz.

SERIÁL Seznamte se, BiddingManager:

Archiv BiddingManageru

Newsletter

KONTAKT

+420 800 77 99 77
PO – PÁ: 8:00 – 16:00

info@trayto.com

ADRESA

trayto a.s.
Janáčkova 3277/22a
702 00 Ostrava
Ukázat na mapě