Seznamte se, BiddingManager! – 15. díl – Doporučené produkty pro Auto-bidding a automatické volby

Úvodní obrázek
Tereza Hanzelková

Jednou z nejdůležitějších funkcionalit BiddingManageru je tzv. Auto-bidding, o kterém byla řeč v předchozím díle. Průběžně jsme pro Auto-bidding přidávali nové funkce a zlepšovali jeho výkonnost. Proto se v tomto návodovém článku zaměříme na doporučené produkty pro Auto-bidding a automatické volby.

Doporučené produkty pro Auto-bidding

Jednou z velmi užitečných vychytávek v BiddingManageru je funkcionalita doporučených produktů pro Auto-bidding. V poslední době jsme se o ni zmiňovali už několikrát (třeba v tomhle článku), protože vám ušetří uvažování a usnadní práci.

Kouzlo doporučených produktů je v tom, že vám velmi chytrý algoritmus z vašeho sortimentu sám vybere a doporučí ty nejlepší produkty pro Auto-bidding.

Doporučené produkty do Auto-biddingu

Jak to celé funguje?
  • produkty vybírá na základě statistik za 30 dní a bodového skóre, kterého spolu jednotlivé parametry dosáhnou
  • aktualizace doporučených produktů probíhá dennodenně, tak aby ve výběru byly vždy jen ty nejlepší produkty
  • po kliknutí na tlačítko doporučené produkty pro Auto-bidding dojde k vyfiltrování vhodných produktů na novou samostatnou stránku
  • součástí akčního tlačítka je bílé kolečko, které vždy ukazuje aktuální počet nejvhodnějších produktů

 

Jak ukazuje mini videonávod, celé je to jen o jednom kliknutí. Funkce doporučených produktů je dostupná na všech stránkách věnovaných biddingu a to přímo v rozhraní nástroje BiddingManager nad tabulkou se statistikami.

Stačí tedy kliknout na oranžové tlačítko DOPORUČENÉ PRODUKTY PRO AUTO-BIDDING v informačním boxu “položky v auto-biddingu” a během chvilky se dostanete na novou stránku s vyfiltrovanými nejlepšími doporučenými produkty.

Je jen na vás, jestli si vyberete jen některé z nich nebo do Auto-biddingu aktivujete celý seznam. Jak produkty zapnout hromadně se dozvíte dále.

Už jste to zkusili?

Už jste funkcionalitu doporučených produktů vyzkoušeli? Pochlubte se nám v komentářích dole. Jsme fakt zvědaví, co na to říkáte.
Líbí se vám to?

Hromadné zapínání Auto-biddingu aneb automatické volby

V rámci novinek v rozhraní BiddingManageru můžete využít i hromadné zapínání produktů do Auto-biddingu. Toto bleskové nastavení jsme pojmenovali “automatické volby”. V pár krocích si tak hromadně aktivujete produkty do Auto-biddingu nebo je z Auto-biddingu deaktivujete.

 

Hromadné zapnutí či vypnutí je opět záležitost na pár kliků. Stačí vybrat (v rozhraní BiddingManageru zatrhnout) produkty, které chcete do Auto-biddingu zapnout, případně vypnout a zvolit možnost VYBRANÝM NASTAVIT. Ve vyskakovacím okně si pak zvolíte jednu ze dvou variant automatických voleb VYBRANÉ ZAPNOUT DO AUTO-BIDDINGU nebo VYBRANÉ VYPNOUT Z AUTO-BIDDIGNU. Prostě podle toho za jakým účelem nastavení provádíte.

Rychlé volby jsou také součástí vyskakovacího okna s nastavením CPC na úrovni produktů. Zobrazí se tehdy, když zvolíte více produktů, které chcete do Auto-biddingu aktivovat a v kolonce “Co s vybranými položkami udělat” vyberete vairantu například “Bidovat: rychlé nastavení.”

Pod tímto odstavcem je vidět, že v části pop-upu “Nastavení Auto-biddingu” se místo klasického nastavení objevují právě automatické volby (vybrané zapnout do Auto-biddngu nebo vybrané vypnout z Auto-biddingu).

Jednotlivá nastavení biddingu včetně Auto-biddingu jsme už hezky sfoukli. Od příště se začneme věnovat nejrůznějším ozubeným kolečkům, ikonám či příznakům, na které jste v rozhraní BiddingManageru už určitě narazili.

SERIÁL Seznamte se, BiddingManager:

Archiv BiddingManageru

Newsletter

KONTAKT

+420 800 77 99 77
PO – PÁ: 8:00 – 16:00

info@trayto.com

ADRESA

trayto a.s.
Janáčkova 3277/22a
702 00 Ostrava
Ukázat na mapě